

| Color | Gray, black |
| Material | plastic |
| Power | 75W |
| Voltage | 220V |
| Warranty | 1 Year |
| Place of origin | Zhejiang, China |
| Gift box(CM) | 31*25.5*77 |
| N.W/G.W GTN(KG) | 5.8/6.8 |
| Model no | AC-7A/AC-7AR1 |
| Packing | 1pcs to a carton |
| Product size(CM) | 22*22*77 |
| Certification | CE/LVD/EMC/ROHS/ERP |










