
| COLOR | White,black |
| MATERIAL | Metal panel,
|
| POWER | 300/320/360/480/600/770/980/1200W |
| VOLTAGE | 220V |
| WARRANTY | 1 Year |
| PLACE OF ORIGIN | Zhejiang, China |
| GIFTBOX MEAST(CM) | 98.5*10*59 |
| N.W/G.W GTN(KG) | 3.8/4.8 |
| MODEL NUMBER | IPH-480W |
| PACK/CARTON QUANTITY | 1pcs |
| UNITS PER PACK/CARTON | 1pcs |
| CERTIFICATION | CE, ERP, GS, RoHS |


