
| COLOR | White, black |
| MATERIAL | Tempered glass panel |
| POWER | 500W/1000W |
| VOLTAGE | 220V |
| WARRANTY | 1 Year |
| PLACE OF ORIGIN | Zhejiang, China |
| GIFTBOX MEAST(CM) | 56.5*12.5*53 |
| N.W/G.W GTN(KG) | 6.2/7.3 |
| MODEL NUMBER | GPH-10D |
| PACK/CARTON QUANTITY | 1pcs |
| UNITS PER PACK/CARTON | 1pcs |
| CERTIFICATION | CE, ERP, GS, RoHS |
| COLOR | White, black |
| MATERIAL | Tempered glass panel |
| POWER | 750W/1500W |
| VOLTAGE | 220V |
| WARRANTY | 1 Year |
| PLACE OF ORIGIN | Zhejiang, China |
| GIFTBOX MEAST(CM) | 69.5*12.5*53 |
| N.W/G.W GTN(KG) | 7.2/8.4 |
| MODEL NUMBER | GPH-15D |
| PACK/CARTON QUANTITY | 1pcs |
| UNITS PER PACK/CARTON | 1pcs |
| CERTIFICATION | CE, ERP, GS, RoHS |
| COLOR | White, black |
| MATERIAL | Tempered glass panel |
| POWER | 1000W/2000W |
| VOLTAGE | 220V |
| WARRANTY | 1 Year |
| PLACE OF ORIGIN | Zhejiang, China |
| GIFTBOX MEAST(CM) | 82.5*12.5*53 |
| N.W/G.W GTN(KG) | 8.2/9.5 |
| MODEL NUMBER | GPH-20D |
| PACK/CARTON QUANTITY | 1pcs |
| UNITS PER PACK/CARTON | 1pcs |
| CERTIFICATION | CE, ERP, GS, RoHS |


