| COLOR | white |
| MATERIAL | plastic |
| POWER | 300/600W |
| VOLTAGE | 220V |
| WARRANTY | 1 Year |
| PLACE OF ORIGIN | Zhejiang, China |
| Fin size | 11fins |
| GIFTBOX MEAST(CM) | 25.6*14*31.5 |
| N.W/G.W GTN(KG) | 0.9/1.15 |
| MODEL NUMBER | QH-60A |
| PACK/CARTON QUANTITY | 1pcs |
| PRODUCT SIZE(CM) | 25.6*14*31.5 |
| CERTIFICATION | CE, EMC, GS, RoHS |


