Motor:71*18mm | Color | White, black, custom color |
| Material | PP |
| Power | 45W |
| Voltage | 220V |
| Warranty | 1 Year |
| Place of origin | Zhejiang, China |
| Gift box(CM) | 22*14*27 |
| N.W/G.W GTN(KG) | 2.5/2.9 |
| Model no | TOF-30CR |
| Packing | 1pcs to a carton |
| Outside Packing | 22*22*80cm |
| Certification | CE, GS |

